İşletim Sistemi İpuçları

Ben her Aralık ayında bir takım aklımdaki projeleri canlandırırım. Bunlardan bazıları kalıcı hale gelir yıllarca hizmet etmeye devam eder. Bazıları ise çoktan tarihin tozlu sayfalarında yerini alır. Ama bazı içimde ukde kalmış işleri zaman zaman yeniden denerim. Bu projede onlardan bir tanesi ama bu sefer biraz daha uzun süre bekleyeceğim.

İşletim Sistemi işte öyle bir iş. Daha önce iki defa açıp, sonra sıkılıp ya da zaman ayıramayıp kapattığım ve domain yenilemeden serbest bıraktığım bir iş. Baktım ki halen kullanan birisi yok, domain yine boşta yine denedim 🙂

Çünkü artık kanım eskisi kadar deli akmıyor, içimde çağlayanlar patlamıyor. Şükür ki öyle acil acele bir gelire de ihtiyacım yok. Elimdekiler bana yetiyor, eşyanın da kölesi değilim çok şükür.

Domain: isletimsistemi.net
Arkaplan: WordPress + Hueman Teması(Tarafımca özelleştirilmiş sürüm)
Detay: İşletim sistemleri için ipuçları, resimli ve videolu anlatımlar
Gelir Modeli: Reklam yayıncılığı

Özellikle ülkemizde Mac işletim sistemi konusunda yeterince kaynak yok. Windows işletim sistemi çok tercih edilse de Linux tabanlı işletim sistemleri içinde fazlaca detaylı bilgi maalesef yok. Ayrıca Android gibi sofistike mobil işletim sistemleri de yakında kategorize edilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir