Siteleriniz için Organik Yorum Hizmeti

Siteleriniz için organik yorum hizmetimden yararlanabilirsiniz. Bu hizmet, doğal ve manuel olarak içeriklerinize alakalı yorumlar kazanmanızı sağlar. Gerçek Mail adresleri üzerinden içerikle %100 alakalı ve günlere yayılmış bir şekilde yorum kazanabilirsiniz.

İş bitiminde rapor olarak sunulur. Yoğunluğa göre iş alımı değişiklik gösterebilir. Amaç para kazanmak olsa da asıl hedef sitenizi geliştirmeye yardımcı olmak olduğu için hedefe ulaşılamayacak içerikli siteleri kabul edip etmeme hakkımız saklıdır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.


Ücret: 5 ₺ (adet)

Minimum 20 adet maksimum 50 adet sipariş verebilirsiniz.

Bu hizmet size ne kazandıracak?

  • Yorum yapılan içeriğiniz yeni güncellenmiş olarak gözükecek.
  • İçerikle alakalı bir yorum olduğu için içeriğinizi zenginleştirecek.
  • İçeriğiniz belirli bir süre boyunca ziyaret edilmiş sayılacak (Manuel olarak yapıldığı için içeriğin okunması vb. bir süre gerektiği için).

Bu hizmeti satın almak istiyorsanız lütfen Whatsapp üzerinden bana ulaşın.
Whatsapp: +90 539 717 US LU (Harflere karşılık gelen sayıları kullanabilirsiniz.)

BENZER YAZILAR

1 YORUM

  1. Mümin Bozkaya dedi ki:

    Sitelerim için düzenli olarak bu hizmetten faydalanıyorum. Gerçek kullanıcılar girip, yazıyı okuyup yorum yapıyor. Diğerleri gibi programla belirlenen kelimeler doğrultusunda yorum atmıyor. bu durum analitik kısmına hem gezinme süresi hemde hemen çıkma süresinin düşmesine ayrıca eski içeriklerin güncelliklerini korumasına neden oluyor. Fiyat oldukça makul.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir